Maria Shop
Acum este 21 Noi 2017 20:28

Ora este UTC + 2 [ DST ]

Forum închis Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 6 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Concurs de toamna...sau de iarna o fi?
MesajScris: 09 Oct 2011 22:12 
Neconectat
Site Admin

Locaţie: Sinaia
Forumul asta a ajuns cam ca o casa de vacanta. Voi nu mai treceti pe aici, eu vin doar din cand in cand. Am aici un administrator, "omul de incredere", omul cu sufletul aici...are grija de casa, ca sa zic asa...si uite ce redundant m-am exprimat.
Asa ca, daca tot a trecut vremea vacantelor adevarate, haideti in casuta de vacanta si sa punem de un concurs.

Inainte de a va spune tema acestui concurs, va avertizez ca urmeaza un altul, asta ca sa va dau timp sa va pregatiti, a carui tematica va fi "un CEVA facut de mine, pentru CINEVA drag". Poate fi vorba despre ceva ce va pregatiri sa daruti in timpul lunii cadourilor, de exemplu. Dar sa revenim.

CONCURS DE TOAMNA

Perioada de desfasurare: 10-20 octombrie
In data de 21 octombrie vom desemna, in mod oficial, castigatorii, desi ei se vor vedea cu ochiul liber :)

Tema: ...DE TOAMNA

Regulament:

1. Pot participa la concurs numai clientele Mariashop care au facut macar o comanda in ultimele 6 luni

2. Puteti participa la concurs numai cu bijuterii, orice bijuterie, dar numai un singur obiect. Bijuteria trebuie sa respecte tema si sa o explicati putin...cum ati gandit, ce reprezinta...sau cum ati simtit cand ati mesterit. Nu conteaza tehnica sau materialul folosit.

3. Fotografiati bijuteria si postati-o intr-un subiect nou in topicul PARTICIPANTII LA CONCURS. Dati subiectului numele bijuteriei (asa cum este aici titlul "Concurs de toamna...sau de iarna o fi?" Apoi, dupa ce verific daca ceea ce expuneti intruneste criteriile de perticipare la concurs, voi posta piesa creata de voi pe pagina de facebook - Mariashop.
De aici, totul este simplu...cei carora le place bijuteria voastra, sau prietenii...pe care ii rugari (ca stiu ca asa se intampla mereu), vor vota. Aveti doua sanse: prieteni multi, sau creatie superba.

5. Pentru ca bijuteria voastra sa fie pusa in valoare mai bine, puteti expune pana la 3 imagini. Vedere de ansamblu, detalii...tot ce credeti voi ca scoate in evidenta creatia voastra.
Poza ar trebui sa aibe o dimensiune nu mai mare de 800X600...sau invers, depinde cum faceti poza

Premii:

Locurile I, II si III vor castiga, de aceasta data, acelasi premiu: o TRUSA DE MANICHIURA. Va promit poza cadoului cat de repejor.
Diferentierea intre locuri o va face discount-ul pe care il veti avea la prima comanda de pe site:
Locul I = 15%
Locul II = 10%
Locul III = 5%

Baftaaaaaaaaaaaaa!

Sus

Subiectul mesajului: Re: Concurs de toamna...sau de iarna o fi?
MesajScris: 20 Oct 2011 00:35 
Neconectat

Buna, nu stiu exact cum se procedeaza, dar as dori sa particip la acest concurs.

Am facut o pereche de cercei pentru toamna, in culorile auriu si verde, pentru a sublinia trecerea de la natura verde spre cea moarta. Decoratiunile pe care le-am ales sunt cu floricele, atat in bilele verzi- flori proaspete, cat si in ornamente-floricele aurii/aramii- reprezentand una dintre culorile toamnei.
Sper sa va placa :)

Nu aveţi permisiunea de a vizualiza fişierele ataşate acestui mesaj.

Sus

MesajScris: 20 Oct 2011 22:17 
Neconectat
Site Admin

Cum in cele 10 zile de concurs...vad ca nimeni nu s-a inghesuit sa participe, ma tem ca vei castiga, asa cum e normal, nu atat pentru ca ai alergat singura, ci pentru ca te-a interesat sa participi, deci sa muncesti pentru un premiu.
Recunosc margelutele ;) si...iti multumesc pentru ca ai ales sa fii cu mine pe aici!
P.S. Mi-am permis sa iti modific poza putin. Nu te superi, da? Si am postat totul acolo unde trebuia, adica aici: viewtopic.php?f=28&t=639

Sus

MesajScris: 21 Oct 2011 09:39 
Neconectat

Foarte draguti cerceii.... Felicitari castigatoarei! :P
Va urmresc pe facebook si chiar eram curioasa ce creatii vor aparea...
Din pacatea nu am putut participa pentru ca nu am avut comanda... poate pe viitor!

Sus

MesajScris: 21 Oct 2011 12:57 
Neconectat

Va multumesc mult!

Sper sa mai fie concursuri si mai ales "concurenta":)

Sus

MesajScris: 23 Oct 2011 20:37 
Neconectat
Site Admin

Mare vorba zici. Vor mai fi, da.

Sus

Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Forum închis Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 6 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]